V utorok budú pochodovať zaplatení spolu s tými, čo nepochopili o čo ide.

(úvodné ilustračné foto, zdroj: YouTube)

Čo je na tom zlé , ísť na akciu proti korupcii?

Malý príklad z histórie. Boj proti boľševickej totalite vnímame ako správny ? Odpoveď nechám na čitateľa.

V čom sa ale asi všetci zhodneme, že pri posudzovaní „účasti“ zohrá svoju roľu fakt, s kým dotyčný proti boľševizmu bojoval.

Bojovníka fínskej armády, z roku 1940, bude asi väčšina čitateľov vnímať kladne.   Tých čo bojovali proti „boľševikom“ o pár mesiacov neskôr pod štandardami SS  bude čitateľ hodnotiť asi ináč.

Deklarovaný cieľ je jedna vec, o čo konkrétnej partičke reálne ide, je vec druhá.

Tento článok iste neodradí „profi“ účastníka „pochodu proti korupcii“. U neho to nie je otázka ideí, ale príjmov do svojho „rozpočtu“.

Článok je smerovaný k tým druhým, ktorí idú v dobrej viere a s dobrými úmyslami bojovať proti korupcii. Oni by sa mali zamyslieť, pod akou „štandardou“ tiahnu to „do boja“. O čo tým, čo tomu „velia“ v skutočnosti ide.

O zastavenie korupcie? Ani náhodou…a kto verí tomu, že tí dvaja študenti tomu naozaj „velia“ ? Asi nik…

O čo ale ide, ako to vidím ja?

ilustračné foto: Irish Defence Forces , via Wikimedia Commons, CC BY 2.0

Nejde o nič menej dôležité, ako o migračné kvóty. O presídlenie tisícov migrantov v rámci nich aj na Slovensko. Možno  čitatelia zachytili, že EU parlament rieši smernicu podľa ktorej by za každého neprijatého migranta bola krajina pokutovaná vo výške 250 000 €. Proste vnútenie povinných kvót krajinám je dnes  priorita číslo 1.

„Vietor“ fúka z EU, foto: sídlo Európskeho parlamentu (zdroj: Pixabay)

Je to rozhodnutie európskych elít a tí čo tomu stoja v ceste majú byť z nej odprataní.

Ak je „5 kolóna“ v krajine  ako je Maďarsko (o činnosti mimovládiek v krajine otvorene hovorí premiér Viktor Orbán) či Poľsko slabá, tak Brusel skúsi tie krajiny „vysankcionovať“…

Cieľ pre „eurohodnotových“ na Slovensku je tak jasný.

Odporcovia migračných kvót ako je u nás Róbert Fico a Róbert Kaliňák majú byť akýmkoľvek spôsobom odstavení, tento krát to bude pokus o majdan. A spolu  s nimi celá ich „nevítačsky“  naladená suita. Aký problém, veď sú predsa korupčníci, všetky médiá už o tom písali.

Že korupčníci prídu aj po nich, a možno aj horší, to už organizátorov tejto akcie pravdepodobne zaujímať nebude. Hlavne, že nová vláda eurohodnotovo prijme kvóty.

Mohli by si ľudia na Hviezdoslavom námestí aj hlasivky vykričať, je po voľbách, nič by sa tým nezmenilo.

Nad protestom je až príliš viditeľný tieň podporovateľov prijatia migračných kvót (foto: YouTube)

Lenže účastníci demonštrácie sú len nástrojom na ospravedlnenie zrady tých, čo už sú dohodnutí opustiť súčasnú „neeurópsku“ vládu a tým umožniť vznik tej „proeurópskej“.

Tá by mala byť buď úradnícka menovaná Andrejom  Kiskom, alebo „klasická“, zložená z „prokvótovo“ ladených politikov typu Martin Poliačik.

Nová vláda by potom s radosťou prijala povinné kvóty, samozrejme, že o nejaké referendum vo veci sa pokúšať nebude.

A  ten koho bude zaujímať korupcia členov novej vlády, ten čoskoro zistí, že sa stal náckom a extrémistom. Potom už bude pochody rozháňať polícia, tento utorkový ešte nerozoženie.

Tu je skôr riziko „false flagu“ útoku v snahe vyburcovať verejnú mienku. Riziko prípadného úrazu pri takejto akcii si musí každý jej účastník zhodnotiť sám, ja osobne nemám chuť stať sa veteránom „boja za kvóty“.

Aj slovenské „kozmopolitné elity“ sú si vedomé toho, že po presídlení migrantov nastanú podobné problémy, ako ich zažíva západná Európa. To sa neskôr prejaví na náladách v spoločnosti.

Ďalším cieľom týchto „elít“ je preto rozpustenie Kotleba – Ľudovej strany Naše Slovensko, pretože je u nej obava, že by mohla združovať občanov nespokojných so stavom vecí.

Každý z nás by si mal uvedomiť, o čo sa tu hrá a vysvetliť to aj ostatným.

Samozrejme bojovať proti korupcii treba. Ako je napísané v úvode, tí rozumnejší budú bojovať vo „fínskej armáde“ a nie u tých druhých, čo s peknými heslami sledujú úplne iné ciele. Tam sa už v utorok budú angažovať tí, čo nepochopili o čo ide.

Korupciu v krajine nechceme, ale prijatie povinných kvót presídľovania migrantov ju tiež nevyrieši. Foto: Gémes Sándor/SzomSzed (CC BY-SA 3.0) via Wikimedia Commons

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *