Štefan Harabin – Ministerka Žitňanská likviduje demokraciu na Slovensku

To čo vládni  poslanci včera prijali je naozaj demokracii nebezpečné.

stefanharabin1A to priamo hovorí  odborník na trestné právo JUDr Štefan Harabin a dodáva, že schválený zákon je neústavný a je výsledkom svojvôle terajšej vládnej koalície.

Štefana Harabina je tentokrát nielen zaujímavé, ale aj naozaj dôležité si vypočuť.

 

zdroj (YouTube)

Čo s tým ale občan spraví? Je naozaj bezmocný voči svojvôli našich elít? Iste už oddnes (1.1.2017 začína platnosť zákona) si treba dávať pozor na jazyk pred neznámymi a hlavne na to, čo kto napíše na internet.

Ale nikto nezabráni občanovi voličovi, apriori vylúčiť už budúcoročných z volieb každého, za koho menom bude napísané Most – Híd, SMER SD, SaS, SNS alebo aj NEKA, pokiaľ dotyčný má minulosť spojenú s niektorou s týchto skratiek…

Štátnej mašinérii sa zo dňa na deň občan úspešne nepostaví, ale môže postupne v jednotlivých voľbách zmenšovať moc svojich utlačovateľov.

Aj keď je tu predpoklad, že ďalším legislatívnym ťahom vládnej moci bude obmedzenie možnosti kandidovať vo voľbách, či už cez zákazy nepohodlných strán alebo iný spôsob komplikovania možnosti kandidovať pre „nežiadúce“ elementy.

Každopádne pre slobodu milujúceho občana, je teraz prioritou, aby poslancov za  Most – Híd, SMER SD, SaS, SNS bolo do budúcna čo najmenej. A to od najmenšej obce, cez VUC, Národnú radu až po Európsky parlament.

zitnanska
Charakter rozhoduje, dnes to už vie aj volič Mostu – Híd

2 thoughts on “Štefan Harabin – Ministerka Žitňanská likviduje demokraciu na Slovensku”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *