Prípad poslanca Mizíka – keď status na Facebooku je pre represívne zložky štátu prioritou

Koľko obvinení na seba navzájom verejne „nakládli“ Igor Matovič s Róbertom Ficom, či Róbert Kaliňák, spolu s mnohými inými „systémovými“ politikmi.

A to aj v pléne Národnej rady. Pred kamerami, pred divákmi, padali tvrdenia o spreneverených desiatkach miliónov eur…

Mgr. Stanislav Mizík (Foto: FB)

Všimli sme si v tejto súvislosti nejaké konanie represívnych zložiek štátu, nejaký akčný zásah polície, tak ako ho vidíme teraz voči poslancovi Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko Stanislavovi Mizíkovi?

Trestné stíhanie a prehliadka priestorov za status na Facebooku, ktorý je tak nebezpečný pre spoločnosť, že dnes už občania ani nevedia, že nejaký status existoval.

Mnohí občania to vnímajú tak, že tí čo sú v pozadí moci, za žiadnu cenu nechcú k riadeniu štátu pustiť nikoho, kto nie je nimi kontrolovaný.

Ak sa niekto nekontrolovaný v politike nájde, tak na neho nasadia represívne zložky štátu  a to prakticky za čokoľvek.

zdá sa, že stratené milióny sú pre štátnu moc menším problémom, ako statusy na Facebooku. (ilustračné foto: PixaBay)

Všetko zlé je na niečo dobré.  Činnosť policajných zložiek občanom spoľahlivo ukazuje, kto je vo svete slovenskej politiky tou skutočnou opozíciou. Opozíciou, ktorá nehrá len opozičné divadielko pred kamerami, aby oklamala voliča.

Koľko miliárd sa kdesi „stratilo“, to nikdy presne nezrátame ale všetci vieme, že nám moc chýbajú.

Sú to práve tie stratené miliardy,  ktoré sú príčinou toho, že väčšina občanov Slovenska, žije na hrane chudoby. Občania prežívajú z mesiaca na mesiac napriek tomu, že nejeden z nich má aj dve práce, aby vedel utiahnuť neustále sa zvyšujúce životné náklady.

Ale ako sa zdá,  rozkradnuté milióny a miliardy nie sú pre „systém“ najväčším problémom.  Tým sú pre neho politici skutočnej opozície, tých odstíhajú aj za statusy na Facebooku.

(zdroj: YouTube)

(úvodné foto, Róbert Fico predstavuje policajnú jednotku zameranú na boj proti „extrémizmu“ – zdroj: YouTube)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *