Hlasovanie podľa klubov

Národná rada Slovenskej republiky - hlasovanie poslancov

Schôdza   Dátum a čas   Číslo hlasovania
Schôdza č. 21   10. 10. 2017 13:14   4
 
Názov hlasovania
Hlasovanie o pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhoch k programu 21. schôdze Národnej rady Slovenskej republiky. Návrh posl. Kotlebu.
 
Výsledok hlasovania
Návrh neprešiel
NRSR (spolu) 16 56 53 6 19
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní


SMER - SD 0 8 39 2 0
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Ladislav Michal Vladimír Jaroslav Ľuboš Juraj
Andreánsky Bagačka Baláž Baška Blaha Blanár
Dušan Jozef Jozef Dušan Miroslav Emil
Bublavý Buček Burian Čaplovič Číž Ďurovčík
Vladimír Darina Dušan Tibor Martin Pavol
Faič Gabániová Galis Glenda Glváč Goga
Augustín Igor Peter Mária Dušan Jozef
Hambálek Choma Chudík Janíková Jarjabek Ježík
Ladislav Marián Maroš Mikuláš Stanislav Ján
Kamenický Kéry Kondrót Krajkovič Kubánek Kvorka
Jana Róbert Vladimír Milan Dušan Peter
Laššáková Madej Matejička Mojš Muňko Náhlik
Martin Milan Ľubomír Ján Róbert Richard
Nemky Panáček Petrák Podmanický Puci Raši
Ján Peter Erik Jozef Jana Ľubomír
Senko Šuca Tomáš Valocký Vaľová Vážny
Ľubomír
Želiezka


SaS 0 17 0 1 3
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Alojz Natália Jana Ondrej Juraj Lucia
Baránik Blahová Cigániková Dostál Droba Ďuriš Nicholsonová
Karol Ľubomír Branislav Miroslav Eugen Renáta
Galek Galko Gröhling Ivan Jurzyca Kaščáková
Jana Martin Milan Jozef Peter Martin
Kiššová Klus Laurenčík Mihál Osuský Poliačik
Jozef Vladimír Anna
Rajtár Sloboda Zemanová


OĽANO 0 6 1 3 9
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Ján Viera Martin Soňa Gábor Eduard
Budaj Dubačová Fecko Gaborčáková Grendel Heger
Erika Marek Jozef Ján Igor Veronika
Jurinová Krajčí Lukáč Marosz Matovič Remišová
Silvia Miroslav Alan Richard Anna Jozef
Shahzad Sopko Suchánek Vašečka Verešová Viskupič
Oto
Žarnay


MOST - HÍD 0 13 1 0 1
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Eduard Peter Tibor Béla Katarína Martin
Adamčík Antal Bastrnák Bugár Cséfalvayová Fedor
Gábor Andrej Elemér Igor Peter Edita
Gál Hrnčiar Jakab Janckulík Kresák Pfundtner
Irén František Péter
Sárközy Šebej Vörös


SNS 0 6 5 0 4
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Eva Radovan Tibor Andrej Karol Anton
Antošová Baláž Bernaťák Danko Farkašovský Hrnko
Tibor Stanislav Magdaléna Peter Jaroslav Jaroslav
Jančula Kmec Kuciaňová Pamula Paška Ridoško
Eva Dušan Štefan
Smolíková Tittel Zelník


ĽS Naše Slovensko 13 0 0 0 1
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Martin Stanislav Natália Ján Juraj Marian
Beluský Drobný Grausová Kecskés Kolesár Kotleba
Martin Peter Milan Stanislav Ján Jana
Kotleba Krupa Mazurek Mizík Mora Nehézová
Rastislav Milan
Schlosár Uhrík


SME RODINA 0 0 7 0 1
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Ľudovít Boris Milan Petra Adriana Peter
Goga Kollár Krajniak Krištúfková Pčolinská Pčolinský
Zuzana Peter
Šebová Štarchoň


Nezaradení 3 6 0 0 0
Za návrh Proti návrhu Zdržali sa Nehlasovali Neprítomní
Alena Miroslav Rastislav Katarína Peter Simona
Bašistová Beblavý Holúbek Macháčková Marček Petrík
Zsolt Martina Zuzana
Simon Šimkovičová Zimenová