Marianovi Kotlebovi chcú zrušiť stranu a my tušíme dôvod.

( úvodné foto: Irish Defence Forces , via Wikimedia Commons, CC BY 2.0)

Zatiaľ sú to len samozrejme „konšpirácie“,  „dekonšpirované“ budú už v septembri. To je termín, ktorý Brusel dal národným vládam na to, aby akceptovali povinné kvóty presídľovania migrantov do svojich krajín.

Marian Kotleba (foto: YouTube)

Čo je hlavnou motiváciou stupňujúcej sa snahy vyradiť silovým riešením Mariana Kotlebu z verejného života ?

V prvom rade samozrejme to, že sa ho nepodarilo vyradiť demokratickými prostriedkami. Všetky tie husté mediálne kampane nielenže nedosiahli svoj cieľ, ale dosiahli pravý opak.

Dnes je Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko podľa prieskumov oficiálnych agentúr treťou najpopulárnejšou politickou stranou. Všetci iste tušíme, že je na tom minimálne o pozíciu lepšie.

tzv. „štandardné“ a „proeurópske“ sily na Slovensku dostala migračná kríza do situácie, že stoje pred nimi iba zlé a ešte horšie rozhodnutia. A tak im ostáva už len sa spoliehať na represívne zložky štátu. Ešte je tu síce možnosť vyhlásiť predčasné voľby a akceptovať vôľu voliča ale to asi naozaj nedokážu. (Foto YouTube)

Ak má byť Marian Kotleba odstavený z verejného života, tu už médiá nepomôžu, tu pomôže už len hrubá sila represívnych zložiek štátu.

To, že o zákaze Ľudovej strany Naše Slovensko je už rozhodnuté, to  deklarovala tzv.“bratislavská kaviareň“ už dávno.

Pre obyvateľov Slovenska má personálne zloženie „kaviarňe“  jednu pozitívnu stránku. Dať jej členom diskrétne informácie sa rovná tomu, ako ich dať do rozhlasu, zvlášť ak na svojich obľúbených miestach požijú niektorú z vecí, ktorá ich dostane za hranicu všedných dní.

A tak dnes mainstream píše palcové titulky o tom, ako je „Kotleba zaskočený“, rovnako tak bol Stalin „zaskočený“ Hitlerovou ofenzívou u Kurska. Vtedy nezlyhali kaviarnici ale  slávna Enigma  a tak nielen ruské velenie poznalo do bodky nemecké plány .

Každý súdny čitateľ iste uzná, že motívom na proces zákazu strany nie je žiadna mágia čísel, alebo čo, kto, kedy, kde povedal.  „Kotlebovci“ hovorili pred pár rokmi onakvejšie veci a nik ich nerušil.

Dalo by sa povedať, že oproti tým rokom, môžeme  v roku 2017 u nich pozorovať veľký  pokrok ohľadom kultivovanosti prejavu.

(foto: Twitter)

Prezident Andrej  Kiska poklepkáva po ramenách Petra Porošenka, ktorého batalióny sú ideovo úplne iný príbeh ako Ľudová strana. Tam problém tiež nebude, v nejakých tých ideách…

Ak by bola Ľudová strana naozaj tak nebezpečná, vedeli by sme to aj bez NAKA a prokuratúry. Činnosť politickej strany je predsa činnosť verejná…

Podľa viacerých info z prítmia bratislavských kaviarní , zákaz Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko súvisí predovšetkým plánovaným prijatím povinných kvót na presídľovanie migrantov na Slovensko.

Pozornému čitateľovi iste neuniklo, že kým vlády vo Varšave a v Budapešti sú pod „zúrivou paľbou“ Európskeho parlamentu a komisie, Slovensko je akosi podozrivo mimo toho celého.

Poctiví politici by miesto kadejakých zákulisných ťahov vyhlásili na tému kvót referendum a jeho výsledky predložili Bruselu ako vec, ktorú v demokratickej krajine budú rešpektovať za každých okolností.  (foto: Gémes Sándor Wikimedia)

Údajne je za tým existencia akejsi tichej, nezverejnenej dohody medzi elitami bruselskými a bratislavskými o tom, že miestne elity kvóty presadia aj proti vôli obyvateľstva.

Nakoniec, pred pár dňami sa objavili správy o tom, že všetci poslanci europarlamentu za stranu Smer SD podporili svojim hlasovaním  sankcie proti Maďarsku.

Zdá sa, že tí, čo stoja za najnovším vývojom si vzali slová Magdy Vášáryovej naozaj k srdcu. (Foto : Pavol Frešo (flickr.com) , via Wikimedia Commons, CC BY 2.0)

Podľa týchto informácií majú naše „elity“ obavy sú hlavne z jednej veci. V krajine s priemernou hrubou mzdou niečo vyše 800€ v mnohých regiónoch, bude ľahké organizovať odpor voči kvótam, keďže únijná, či skôr nemecká požiadavka je, že migranti majú okrem bezplatného ubytovania a stravy dostávať „antidiskriminačnú“ jednotnú európsku sociálnu dávku vo výške cca 800 € na mesiac.

Táto požiadavka tu rezonuje od roku 2014 a naberá čoraz konkrétnejšie rozmery. Róbert Fico sa to vraj x – krát „partnerom“ snažil vysvetliť, k čomu to môže viesť na Slovensku, ale nepochodil.

Z týchto dôvodov údajne existuje nejaký plán ako zamedziť činnosti zoskupeniam, okolo ktorých by sa mohli organizovať protesty proti kvótam. Tie protesty by okrem iného mohli privodiť debakel štandardným politickým stranám vo voľbách do VUC. A Kotleba – Ľudová strana je vraj na tom údajnom zozname po zásluhe na prvom mieste…

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *