Ako sa Ján Benčík európskym občanom roku 2017 stal.

(úvodné foto , autor Pavol Frešo, zdroj Wikimedia)

Toto asi nik nečakal, Cenu európskeho občana za rok 2017 získal bloger a občiansky aktivista Ján Benčík (zdroj).

Ján „Levoslav“ Benčík „monitoruje“ FB komunikáciu občanov Slovenska, zverejňuje ju na svojom blogu a tak sa následne tie statusy či kommenty pod nimi dostávajú k represívnym zložkám štátu.  Tieto demokraciu obraňujúce „zložky“ potom prípadne zatočia  s dotyčným  prostorekým a neeurohodnotovým občanom Slovenska.

Táto záslužná činnosť natoľko zaujala poslancov EU parlamentu, že dotyčnému pánovi udelila spomínanú cenu.

Nevzdelaná, nehodnotová , xenofóbna, rasistická, extrémistická a  ešte  ktovieaká časť občanov Slovenska, proste cca 99% občanov,  samozrejme postráda takú európsku veľkosť ducha, ktorá by umožnila oceniť zásluhy spomínaného oceneného občana.

A tak sa tomuto hodnotnému občanovi miesto úcty od občanov ujde označenie Pepek Vyskoč, Jozef Vyskočil, či Old Screenshotman.  Našli sa údajne aj takí nízky euroduchom, že vraj zakričali „méé hop“ v oblasti výskytu tohto euro ctihodného občana.

Je to tým,  že neprogresívny ľud slovenský nič nevie o európskych hodnotách,  ale za to nejeden z nich si pozrel Švejka (video Poslušně hlásím – Informátor).

Keby Cenu európskeho občana udeľovali Slováci v nejakom hlasovaní, tak iste by ju získal niekto maximálne netolerantný, ako napríklad tento pán z Británie  (Postavil sa trom teroristom a utŕžil 8 bodných rán. Antifa požaduje jeho zatknutie).

Ešte, že  cenu udeľuje EU parlament a v štátnom rozpočte Slovenska sa iste nájde dosť grantíkov pre mimovládne organizácie, aby ony pozdvihli európskeho ducha aj u nevzdelanej časti Slovače. Tá potom iste ocení aj spomínaného nositeľa Ceny európskeho občana.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *