Ako Radovan Bránik opäť „odhalil“ Mariana Kotlebu.

Občan si v tejto súvislosti môže spomenúť na filmovú sériu Ružového pantera. V nej sa neúplatného komisára Clouseua neúspešne snaží zničiť šéfinšpektor Dreyfus. Toho nakoniec snaha a posadnutosť uškodiť Clouseuaovi dostane až do blázninca…

Prečo sa všetky kampane (nielen od R. Bránika) proti Marianovi Kotlebovi míňajú účinkom?

reakcie tohto typu zaplavili sociálne siete

Čoraz viac samostatne mysliacich voličov týmto kampaniam proste neverí. Prípadne ich motivujú presne opačným smerom – k voľbe kandidátov Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko.

Systém tzv. „liberálnej demokracie“ je dnes už naozaj prefláknutý. To nevyrieši žiadna kampaň, žiaden mediálny expert ani bojovník proti extrémizmu a ani jednotky NAKA. Za 27 rokov rozkrádania a ignorácie potrieb občanov už stihol tento systém stratiť dôveru takmer všetkých. A tzv. systémové (eurohodnotové) médiá sú na tom ešte horšie.

Volič si iste spomenie na všetky tie kauzy, ktorými ho médiá po celý ten čas častovali. Napríklad na veľkú kauzu „Kotleba si kúpil dom“, z ktorej nakoniec vysvitlo, že Ľudová strana si kúpila stranícke sídlo – sekretariát. A to v lokalite, kde zaň zaplatila menej než stáli sídla iných politických strán.

Taktika Kotlebových protivníkov je po celý čas jednoduchá a priehľadná. Stojí na kalkulácii „vyššej palebnej sily“ nimi ovládaných médií nad tými alternatívnymi.

Je im jedno či je informácia úplne vymyslená alebo polopravda, hlavným zámerom je palcovými titulkami dostať do podvedomia voliča negatívnu informáciu o Marianovi Kotlebovi. A zároveň dúfať, že k občanovi sa pravda o veci nedostane. Súdnych sporov o ochranu osobnosti sa protagonisti rôznych tých lživých kampaní neboja, vždy si ešte vedia vybaviť, že skutok sa nestal.

Lenže inteligentnejší volič si pamätá, koľkokrát médiá z neho urobili vola. Aj samotný termín zverejnenia tejto megakauzy týždeň pred voľbami mu napovedá veľa.

A tak rozmýšľajúci volič vníma s úsmevom tak aj túto najnovšiu kauzu galaktických rozmerov, v ktorej vrátnici si údajne neviedli dochádzku tak, ako sa patrí.

Je to vlastne pre voliča aj dobrý pocit, že po rôznych tých „bašternák či kiska“ story raz nastane na Slovensku stav, že budeme riešiť politikov za dochádzku ich vrátnikov. A aby tento stav nastal, potrebuje volič nateraz voliť Mariana Kotlebu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *